55

koszyk

Aktualności

 

 

 

 3firma1firma2firma

 

Doświadczenie.
Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne POMOT Sp. z o. o. w Chojnie powstało w wyniku prywatyzacji Państwowego Ośrodka Maszynowego działającego od 17.03.1951roku. 60-letnie doświadczenie pozwoliło firmie stać się wiodącym producentem wozów asenizacyjny, rozsiewaczy nawozów, wapna, piasku i soli oraz kontenerów i urządzeń komunalnych w Polsce. 

Nasze rozwiązania wzbudziły zaufanie wśród wielu firm komunalnych, budowalnych, firm odpowiedzialnych za wodociągi i kanalizacje miejską czy zajmujących się przewoźnymi systemami sanitarnymi oraz wśród prywatnych przedsiębiorstw i zakładów transportowych.

 

Nowoczesność.
Spółka Pomot to 15.000 m2 nowoczesnych hal produkcyjnych i 30.000m2 powierzchni magazynowej gdzie pracują najlepiej wykwalifikowani pracownicy. Produkcja odbywa się w oparciu o System Zarządzania Jakością ISO 9001:2008, a liczne nagrody i medale potwierdzają jakość oferowanych przez nas usług i produktów.

 

Innowacyjność.

Cały czas staramy się ulepszać nasze produkty. Ostatnie kilkanaście lat pracy pozwoliło nam wprowadzić do naszej oferty szereg nowoczesnych rozwiązań,   patentów, urządzeń i wzorów użytkowych, dzięki czemu odnotowaliśmy największy dotychczas rozkwit firmy. Dzięki pomysłowości, innowacyjności oraz ciężkiej i solidnej pracy dostarczamy na rynek polski i rynki zagraniczne najnowocześniejsze i najlepsze rozwiązania w zakresie rolnictwa, gospodarki komunalnej i transportu.

 

Stawiamy na rozwój

 Firma cały czas stawia na rozwój nie tylko swojego personelu, ale także zakładu produkcyjnego. Pod koniec zeszłego roku firma postawiła nową halę, która spełnia role magazynu części niezbędnych do produkcji maszyn.

Przeprowadzono także inwestycje w halach produkcyjnych. Hale zostały odnowione, wymieniono bramy wjazdowe i zrobiono nową elewację. Zakupione zostały nowe maszyny min. przecinarka plazmowa, prasa krawędziowa, walcarka 4 -walcowa.

 

hala1011

 

Świadczymy usługi:

 Świadczymy usługi kompleksowego cięcia plazmą, usługi prasą krawędziową oraz walcowania blach. Dokładamy wszelkich starań, aby wykonywane usługi były na jak najwyższym poziomie, ponieważ zadowolenie naszych Klientów jest dla nas bardzo ważne.

- fachowe doradztwo

- każdy element wycinany jest z należytą starannością

- usługi prasą krawędziową

- gięcie i krawędziowanie blach pod różnym kątem

- walcowanie stali z podginaniem

 

131516

 

   

Copyright 2011 POMOT